top of page

Music Bites - Myrrdin De Cauter

vr 07 mrt

|

Vrijzinnig Ronse

📅 Vrijdag 07/02/2025 - 20u00 📌 VC De Branderij Zuidstraat 13 🎫 Bijdrage 5,00 € - Leden - 2,00€ 📩 INFO@VRIJZINNIGRONSE.BE

Music Bites - Myrrdin De Cauter
Music Bites - Myrrdin De Cauter

Tijd en locatie

07 mrt 2025, 20:00 – 23:00

Vrijzinnig Ronse, Zuidstraat 13, 9600 Ronse, België

Over het evenement

📅 Vrijdag 07/03/2025 - 20u00

📌 VC De Branderij Zuidstraat 13

🎫 Bijdrage 5,00 € - Leden - 2,00€

📩 INFO@VRIJZINNIGRONSE.BE

Myrddin is niet zomaar een flamencogitarist , hij is een uitzonderlijk veelzijdig talent dat in staat is een kamer te vullen met puur muzikaal genie . Zijn muziek is diep emotioneel , complex en ritmisch . Hij beheerst de essentie van flamenco en verdiept zich moeiteloos in elementen van jazz en klassieke muziek . Myrddin bewijst dat grote virtuozen niet per se uit Spanje hoeven te komen .

Met elke noot die Myrddin speelt, word je meegezogen in een meditatieve reis waarin muziek het canvas is voor verbluffende emoties en diepgaande lyrische ervaringen . Zijn optreden is als een toneelstuk waarin het onverwachte en het wonderbaarlijke samenkomen.


Deel dit evenement

bottom of page